Перші згадки про Львівську СЗШ № 87 відносяться до 1945 року. Спочатку школа № 87 знаходилася в приміщенні теперішньої Львівської школи № 53.

У приміщенні, де на сьогоднішній день знаходиться наша школа, під час Другої світової війни був госпіталь. Пізніше тут розташовувалися школи № 85 і № 86. З 1 вересня 1948 року середня школа № 87 займає те приміщення, що й сьогодні. На початках у школі навчалися тільки дівчата. І лише з вересня 1954 року тут навчаються як дівчата, так і хлопці.

За весь час існування школа вважалася однією з кращих щодо педагогічного колективу і учнів, які навчалися і ній, ставши її гордістю. Окремі з них добре відомі в місті, в нашій державі і навіть за кордоном. Це поетеса і політичний діяч Ірина Калинець; кандидат технічних наук Мірус Олександр – декан Академії друкарства; Іваник Євген – кандидат математичних наук; Коляко Ярослав – кандидат математичних наук; кандидат хімічних наук; Шередько Андрій – кандидат хімічних наук; працівники обласної і міської адміністрації – Лаврик (Довганик) Леся, Болкун Андрій; Кошель (Залізна) Дарія – заслужена артистка України, акторка театру ім. М. Заньковецької; Коломоєць Світлана – артистка театру опери і балету ім.. С. Крушельницької; відомий лікар-кардіолог Іванів Юрій – завідуючий центром кардіологічної діагностики, а також художники, виробничники і багато інших цікавих і знаних людей були учнями нашої школи. Серед випускників школи багато працівників освіти – Врублевська Наталія Устинівна, Нємцова Марія Іванівна, Дяченко Таміла Іванівна, Турко Віра Костянтинівна, Огурок Олександра Романівна, Максим Володимира Іванівна, Швець Оксана Йосипівна і ще великий список освітян.