Акція «Подаруй бібліотеці книгу»

Учнівським парламентом та педагогом-організатором проведено акцію «Подаруй бібліотеці книгу», дякуємо батькам та учням за поповнення нашої бібліотеки цікавими книгами.

Весела перерва

Представниками учнівського парламенту проведено «Веселу перерву» з наймолодшими школярами.

Тренінг «Що таке успіх?»

Заступником президента учнівського парламенту Стець Анною проведено тренінг «Що таке успіх?». Участь у тренінгу взяли учні 7-А, 8-Б та 11 кл., члени учнівського парламенту.

Флешмоб “Зродились ми великої години”

2 жовтня у нашому закладі педагогом-організатором та вчителем музики проведено флешмоб #Зродились_ми_великої_години

ЩИРА ПОДЯКА ВАМ, НАШІ ГЕРОЇ!

Рідні, незламнії,  мужні й хоробрі, Найсміливіші, відважні та добрі, Люблячі, милії, ніжні й кохані, Вмілі, упевнені та незрівняні.
Щира подяка вам, наші герої! Ворога знищете ви у двобої. Вами пишаємось й вірим безмежно! Будемо вільні ми і незалежні!
Тетяна Строкач

Анастасія Приходько – Герої не вмирають (мінус)