10 років пам’яті Героїв Небесної Сотні Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:20/02/2024 Категорія запису:Новини Коментарі запису:0 Коментарів Сьогодні учні 11-А класу разом з педагогом-організатором Соханьчак Г.А. та вчителем української мови та літератури Шкоропаняк М. В. взяли участь в акції «Ангели памʼяті» на Меморіалі Героїв Небесної Сотні. Перегляди публікації: 14 Вам також може сподобатись Набір в перші класи 12/04/2022 У школі відбулось відзначення 80 – річчя Ірини Калинець 15/01/2021 День пам’яті Героїв Небесної Сотні 18/02/2022 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.