17 березня відбувся 2-й етап гри «Львівські шкільні квізи» серед учнів 4-х класів під керівництвом педагога-організатора Соханьчак Г.А. Команди «Львівщина» та «Львівські леви» вправно змагалися між собою, проте на цьому етапі гри, норовливі «Львівські Леви» здобули перемогу! Натхненно готуємось до наступного етапу цікавої гри!
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_14-09-16-1024x768.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_14-09-56-1024x768.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_14-09-56-2-768x1024.jpg)
20 березня пройшов 2-й етап гри «Львівські шкільні квізи» серед 8-9 класів. Перемогла команда «Кукумбери» з різницею у 3 бали. Чекаємо наступної захоплюючої гри!
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_14-12-46-1024x768.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_14-12-47-1024x768.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_14-13-00-1024x768.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_14-13-08-1024x581.jpg)