День української хустки

День української хустки, організовано педагогом-організатором за участю вчителів та учнів закладу.

Сьогодні відомій українській письменниці, чиє ім’я носить наш заклад- Ірині Калинець виповнилося би 82 роки!

Відеоролик змонтовано педагогом-організатором.
Використано музику Моцарта «Музика ангелів».

Ялинки Перемоги

Педагогом-організатором проведено акцію « Ялинки Перемоги». Наші школярі власноруч виготовили прикраси для оздоблення ялинок наших захисників на передовій. Іграшки та листи подарують нашим захисникам справжній домашній затишок та святковий настрій.

З Днем Збройних сил України!

Шановні воїни, захисники України! Вітаємо Вас з професійним святом Днем Збройних Сил України. Бажаємо здоров’я та успіхів на ниві служіння українському народу. Зі святом Вас!

Учні 2-А, 2-Б, 3-А та 4-А класів вітають з Днем Збройних сил України. Відео підготовлено педагогом-організатором.

Педагогом-організатором та учнівським парламентом проведено акцію «Незабудка пам’яті», приурочену Голодомору 1932-1933 років.

Знов прокинулись ранки холодні.
Дощ хрестами в сніжинках застиг.
Поминаючи мертвих сьогодні,
Ми рятуєм майбутнє живих.

День жалю... День скорботи, печалі
Запалив нашу пам’ять. Свічки –
Це ті душі, листочки опалі,
Хто став тінню в голодні роки.

День української мови