Вітаємо! Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:27/01/2022 Категорія запису:Новини Коментарі запису:0 Коментарів Вітаємо з перемогою ученицю 1 класу (класний керівник Ковалевська О.О.) Благуту Марію з перемогою в мистецькому конкурсі «Зимова казка» Перегляди публікації: 12 Вам також може сподобатись З Новим роком та Різдвом Христовим! 31/12/2022 4-й етап гри «Львівські шкільні квізи» 22/03/2023 День пам’яті Героїв Небесної Сотні 18/02/2022 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.