Учні 2-А класу спільно з учнівським парламентом вітають з Днем захисника України! Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:14/10/2022 Категорія запису:Новини Коментарі запису:0 Коментарів #дякую_тобі Перегляди публікації: 15 Вам також може сподобатись Осінні канікули! 29/10/2023 Проведення в закладі освіти бінарних уроків 31/05/2024 Флешмоб “Зродились ми великої години” 02/10/2023 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.