Благодійні акції «Миколай в камуфляжі» та «Миколай для солдата» Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:23/12/2022 Категорія запису:Без категорії / Новини Коментарі запису:0 Коментарів Педагогом – організатором проведено благодійні акції «Миколай в камуфляжі» та «Миколай для солдата». Заклад висловлює подяку батькам та учням за добру справу. Перегляди публікації: 11 Вам також може сподобатись Чемпіони Галицького району м. Львова з волейболу 06/04/2023 Читаємо українською 16/05/2023 Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка «Тарасове слово» 14/03/2023 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.