3-й етап гри «Львівські шкільні квізи» Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:22/03/2023 Категорія запису:Без категорії / Новини Коментарі запису:0 Коментарів 3-й етап гри «Львівські шкільні квізи» серед 4-х класів. Перемогла команда « Львівські леви» з різницею у 3 бали. 3-й етап гри «Львівські шкільні квізи» серед 8-9 класів. Перемогла команда «Барбарис». Перегляди публікації: 15 Вам також може сподобатись До уваги батьків! 18/04/2023 Майстер клас для педагогів закладу освіти “Штучний інтелект – як один із ключових драйверів цифрової трансформації освітнього процесу” 23/10/2023 День Соборності 23/01/2023 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Майстер клас для педагогів закладу освіти “Штучний інтелект – як один із ключових драйверів цифрової трансформації освітнього процесу” 23/10/2023