Підсумки шкільних квізів серед учнів 8-9 класів Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:04/04/2023 Категорія запису:Новини Коментарі запису:0 Коментарів За підсумками шкільних квізів серед учнів 8-9 класів, перемогу здобула команда «Барбарис» (9-А клас). З нетерпінням чекаємо районного етапу «Lviv School Quiz”! Перегляди публікації: 65 Вам також може сподобатись Старт Lviv School Quiz 17/02/2023 Акція «Незабудка пам’яті» 24/11/2023 Зимові канікули 22/12/2023 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.