Педагогом-організатором спільно з учнівським парламентом проведено 2-й збір україномовної літератури в рамках акції «Читаємо українською» з метою забезпечення якісною літературою та шкільним приладдям» дітей на деокупованих територіях. До акції долучилися Романюк Матвій (2-А), Дідик Оля (2-Б), Яремцьо Ярина (5-А), Іваник Іван (6-А), Волоцюга Орест (9-А), Сорока Максим (9-А), Ковалик Софія (10-А). Книги і канцелярське приладдя передано представниками учнівського парламенту у ЦПРП м. Львова.
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-16_11-01-21-1024x766.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-16_11-01-25-1024x766.jpg)