Тиждень безпеки в ЗЗСО № 87 м. Львова
За програмою проведення «Тижня безпеки в закладі освіти» було організовано та проведено ряд різних заходів: відвідини Львівського університету безпеки життєдіяльності; проведення тренінгів для працівників з надання домедичної допомоги потерпілим; оновлено плани евакуації в закладі освіти та вказівники напрямів евакуації; проведено тренувальні евакуації; класними керівниками проведено профілактичні бесіди з пожежної безпеки.
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_21-14-29.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_21-15-36-1024x768.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_21-15-51.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_21-15-22.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_21-14-44.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_21-14-58-1-rotated.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_21-16-16-1-rotated.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_21-16-33-1-rotated.jpg)