Бінарний урок: Інформатика та ЯДС 4-А клас
(Вчителі: Петринка О.П., Рибак О.М)
Учні вчилися визначати сторони горизонту, орієнтуючись на шкільному подвірʼї за допомогою компаса; пригадали «Google – мапа»: призначення, можливості, використання в повсякденному житті; створювали презентації!
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_15-59-40-3-768x1024.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_15-59-39-768x1024.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_15-59-40-2-1024x768.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_15-59-40-768x1024.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_15-59-41-2-768x1024.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_15-59-41-768x1024.jpg)
Серію наших бінарних уроків продовжує християнська етика+технології!
Напередодні найтеплішого свята – Дня Матері учні 5-А класу під керівництвом Сороківської М.І. та Іваник Н.Г. виготовили вітальні листівки для своїх матусь і бабусь!
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_16-02-18-3-1024x1024.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_16-02-20-1024x1024.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_16-02-18-1024x1024.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_16-02-19-1024x1024.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_16-02-18-2-771x1024.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_16-02-19-2-768x1024.jpg)
Ми часто бажаємо один одному здоровʼя, але самі не завжди про нього дбаємо.
На бінарному уроці (предмети “Здоровʼя, безпека та добробут” та “Технології”) учні 5-А класу разом з вчителями Іваник Н.Г. та Росою Л. С. дізналися, як правильно потрібно харчуватися, як організувати режим харчування, чи якісна їжа, яку ми споживаємо. Кожен навчився розрізняти здорову і шкідливу їжу та складати тарілку здорового харчування.
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_16-04-04-2-1024x749.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_16-04-04-1024x1020.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_16-04-03-2-1024x1006.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-31_16-04-03-1024x991.jpg)