Конкурс поезії «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів» Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:17/03/2021 Категорія запису:Новини Коментарі запису:0 Коментарів Перегляди публікації: 4 Вам також може сподобатись Волейбольні команди нашої школи вибороли 2 місце (юнаки) та 3 місце (дівчата) у шкільній спортивній лізі Галицького району 06/12/2023 “Читаємо українською” 18/02/2023 З днем Захисника України! 14/10/2022 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Волейбольні команди нашої школи вибороли 2 місце (юнаки) та 3 місце (дівчата) у шкільній спортивній лізі Галицького району 06/12/2023