Ділимося сумною звісткою, що сьогодні на 81 році життя відійшла до вічності Турко Віра Костянтинівна… Віра Костянтинівна була ученицею нашої школи, а пізніше багато років пропрацювала на посаді заступника директора і вчителя математики. Вона була справжнім патріотом своєї школи. Це була Людина з відкритою душею і великим серцем. Її знали і поважали цілі покоління учнів, вона була великим професіоналом і великим Учителем. Вічна і світла пам’ять…. Наші щирі співчуття чоловікові, синові, невістці та онукові, всім рідним і близьким спочилої…
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/11/254093344_426234522330067_902713378685914530_n-451x1024.jpg)