Педагогом-організатором та учнівським парламентом організовано збір подарунків на Схід, до акції долучилися учні закладу та вчителі. Велика подяка батькам, учням та вчителям за спільну добру справу. Дякуємо Івану Раповому – волонтеру, учаснику Революції Гідності, який був тяжко поранений 20 лютого на Інститутській, що допоміг нам передати подарунки. P.S. Допомогу на Схід буде передано Благодійним Фондом Уляни Кузик.
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/12/264976331_4571211132972176_6857943040779421668_n.jpg)
Щиро дякуємо педагогу-організатору пані Галині , вчителям, батькам та учням ЗЗСО #87 ЛМР ім. І.Калинець за допомогу для наших добровольців ДУК ПС на схід . На днях виїжджатиме бус зі Львова . Хто має бажання долучитись пишіть. Дякуємо. З повагою начальник управління постачання ДУК ПС подруга Уляна.
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/12/265684596_298628225360543_7986340920415913928_n.jpg)