Благодійні акції «Миколай в камуфляжі» та «Миколай для солдата» Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:23/12/2022 Категорія запису:Без категорії / Новини Коментарі запису:0 Коментарів Педагогом – організатором проведено благодійні акції «Миколай в камуфляжі» та «Миколай для солдата». Заклад висловлює подяку батькам та учням за добру справу. Перегляди публікації: 11 Вам також може сподобатись День рідної мови 21/02/2022 Назавжди в пам’яті та серцях подвиг Небесної Сотні! 20/02/2023 Проведення в закладі освіти бінарних уроків 31/05/2024 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.