Флешмоб “День Єднання у ЗЗСО № 87” Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:16/02/2022 Категорія запису:Новини Коментарі запису:0 Коментарів Підготували та провели члени учнівського парламенту разом з педагогом-організатором. Перегляди публікації: 16 Вам також може сподобатись Педагог-організатор та учнівський парламент відвідали Домівку врятованих тварин 25/10/2022 Конкурс поезії «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів» 17/03/2021 Волейбольні команди нашої школи вибороли 2 місце (юнаки) та 3 місце (дівчата) у шкільній спортивній лізі Галицького району 06/12/2023 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Волейбольні команди нашої школи вибороли 2 місце (юнаки) та 3 місце (дівчата) у шкільній спортивній лізі Галицького району 06/12/2023