Львівський шкільний квіз Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:23/02/2023 Категорія запису:Новини Коментарі запису:0 Коментарів 21.02 у нашому закладі відбувся перший етап гри “Львівський шкільний квіз” серед учнів 8-9 класів. Діти активно і цікаво провели час, отримали задоволення від командної діяльності. Перегляди публікації: 77 Вам також може сподобатись Відео до Всесвітнього дня миру 21/09/2022 Акція «Незабудка пам’яті» 24/11/2023 Благодійний ярмарок на потреби ЗСУ 19/05/2023 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.