З великою радістю та натхненням пройшов сьогодні майстер-клас з виготовлення Стрітенської свічки у 5-А та 4-Б класах спільно з класними керівниками Семенюк Наталією Іванівною та Думич Іванною Степанівною під керівництвом педагога-організатора та учнівського парламенту закладу, учнів Канаки Юлії та Андрейко Каріни.
На початку зустрічі педагог-організатор спільно з учнями парламенту розповіли про свято Стрітення, його важливість та традиції у нашому народові, про корисні властивості натуральної вощини, з якої виготовляють свічки, згодом провели майстер-клас, а на завершення посмакували печивом та переглянули мультфільм «Свято Стрітення».
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-20_14-50-04-1024x1024.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-20_14-50-11-1024x1024.jpg)