Педагог-організатор та учнівський парламент відвідали Домівку врятованих тварин Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:25/10/2022 Категорія запису:Новини Коментарі запису:0 Коментарів Щиро дякуємо батькам, учням та класним керівникам, які долучились до благодійної акції та зібрали їжу для тварин. Перегляди публікації: 15 Вам також може сподобатись Ялинки Перемоги 07/12/2022 Ірина Калинець — Героїня Світу 06/12/2023 З Новим роком та Різдвом Христовим! 31/12/2022 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.