Проведення в закладі освіти бінарних уроків

Бінарний урок: Інформатика та ЯДС 4-А клас
(Вчителі: Петринка О.П., Рибак О.М)

Учні вчилися визначати сторони горизонту, орієнтуючись на шкільному подвірʼї за допомогою компаса; пригадали «Google – мапа»: призначення, можливості, використання в повсякденному житті; створювали презентації!

Серію наших бінарних уроків продовжує християнська етика+технології!
Напередодні найтеплішого свята – Дня Матері учні 5-А класу під керівництвом Сороківської М.І. та Іваник Н.Г. виготовили вітальні листівки для своїх матусь і бабусь!

Ми часто бажаємо один одному здоровʼя, але самі не завжди про нього дбаємо.
На бінарному уроці (предмети “Здоровʼя, безпека та добробут” та “Технології”) учні 5-А класу разом з вчителями Іваник Н.Г. та Росою Л. С. дізналися, як правильно потрібно харчуватися, як організувати режим харчування, чи якісна їжа, яку ми споживаємо. Кожен навчився розрізняти здорову і шкідливу їжу та складати тарілку здорового харчування.