Сьогодні відбувся перший шкільний етап гри “Квіз” серед учнів 4 – А (класний керівник Пут Галина Степанівна ) та 4 – Б (класний керівник Думич Іванна Степанівна) класів. Команди учнів «Львівські леви» та «Львівщина» завзято змагалися між собою, проявили свою кмітливість, винахідливість, рівень свого інтелектуального розвитку та знань і умінь, що є у кожного з наших учнів. Дітям було цікаво, пізнавально і весело.
Захоплюючу гру провела педагог-організатор закладу – Соханьчак Галина Адамівна.
Дякуємо учасникам та організатору!
Далі буде…!
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-20_13-06-06-1-1024x768.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-20_13-06-04-2-1024x768.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-21_09-20-30.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-21_09-19-13.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-21_09-19-33.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-21_09-21-24.jpg)
![](https://school87.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-21_09-19-51.jpg)