Вітаємо! Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:27/01/2022 Категорія запису:Новини Коментарі запису:0 Коментарів Вітаємо з перемогою ученицю 1 класу (класний керівник Ковалевська О.О.) Благуту Марію з перемогою в мистецькому конкурсі «Зимова казка» Перегляди публікації: 12 Вам також може сподобатись Квест “У пошуках новорічних подарунків” 29/12/2021 Великодні канікули 14/04/2023 Осінні канікули! 29/10/2023 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.