Волейбольні команди нашої школи вибороли 2 місце (юнаки) та 3 місце (дівчата) у шкільній спортивній лізі Галицького району Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:06/12/2023 Категорія запису:Новини Коментарі запису:0 Коментарів Перегляди публікації: 14 Вам також може сподобатись Вітаємо наших мам! 09/05/2021 ЩИРА ПОДЯКА ВАМ, НАШІ ГЕРОЇ! 02/10/2023 День пам’яті жертв Голодомору 26/11/2021 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.