Вибори президента парламенту Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:28/11/2023 Категорія запису:Новини Коментарі запису:0 Коментарів У нашому закладі відбулися вибори президента парламенту, новим президентом стала учениця 11- А класу Андрейко Каріна, заступниками учениці 11 класу Стець Анна та Канака Юлія. Перегляди публікації: 10 Вам також може сподобатись День цивільного захисту в закладі освіти 28/04/2023 Конкурс осінньої композиції «Барви осені» 01/12/2021 Знову до школи! 19/11/2021 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.