Фінальний етап «Львівських шкільних квізів»

23 березня відбувся фінальний етап «Львівських шкільних квізів» серед 4-х класів. Перемогла команда «Львівські леви».

Весняні канікули

В закладі освіти оголошуються весняні канікули з 27 березня по 2 квітня 2023 року

4-й етап гри «Львівські шкільні квізи»

4-й етап гри «Львівські шкільні квізи» серед 4-х класів. Перемогла команда « Львівські леви».

3-й етап гри «Львівські шкільні квізи»

3-й етап гри «Львівські шкільні квізи» серед 4-х класів. Перемогла команда « Львівські леви» з різницею у 3 бали.

3-й етап гри «Львівські шкільні квізи» серед 8-9 класів. Перемогла команда «Барбарис».

2-й етап гри «Львівські шкільні квізи»

17 березня відбувся 2-й етап гри «Львівські шкільні квізи» серед учнів 4-х класів під керівництвом педагога-організатора Соханьчак Г.А. Команди «Львівщина» та «Львівські леви» вправно змагалися між собою, проте на цьому етапі гри, норовливі «Львівські Леви» здобули перемогу! Натхненно готуємось до наступного етапу цікавої гри!

20 березня пройшов 2-й етап гри «Львівські шкільні квізи» серед 8-9 класів. Перемогла команда «Кукумбери» з різницею у 3 бали. Чекаємо наступної захоплюючої гри!

Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка «Тарасове слово»

13 березня у нашому закладі проведено конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка «Тарасове слово». 27 учнів взяли участь у конкурсі, усіх учасників нагороджено грамотами та подарунками. Конкурс організовано та проведено педагогом-організатором Соханьчак Г.А.