Завершення навчального року

В останній навчальний день учні 5-10 класів були учасниками фотоквесту вулицями Львова “За крок до канікул”.
Цей день надовго запам’ятається нашим учням!

Використано пісню у виконанні Оксани Білозір “Найкраще місто на землі”

1 червня – Міжнародний день захисту дітей, а у нашому закладі освіти ще й останній день навчання у цьому навчальному році. З цієї нагоди ми вирішили провести квест за мотивами мультика “Мавка” для учнів 1-4 класів. Скільки позитивних емоцій, радісних посмішок і щасливих моментів було сьогодні і серед учнів, і серед вчителів! Тому можемо впевнено сказати:”Привіт! Канікули!”

Використано пісню “Я намалюю на папері щасливу дитину” Volkanov

Благодійний ярмарок на потреби ЗСУ

Читаємо українською

Педагогом-організатором спільно з учнівським парламентом проведено 2-й збір україномовної літератури в рамках акції «Читаємо українською» з метою забезпечення якісною літературою та шкільним приладдям» дітей на деокупованих територіях. До акції долучилися Романюк Матвій (2-А), Дідик Оля (2-Б), Яремцьо Ярина (5-А), Іваник Іван (6-А), Волоцюга Орест (9-А), Сорока Максим (9-А), Ковалик Софія (10-А). Книги і канцелярське приладдя передано представниками учнівського парламенту у ЦПРП м. Львова.

Захід до Дня матері у нашому закладі

День цивільного захисту в закладі освіти