Акція «Подаруй бібліотеці книгу» Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:27/10/2023 Категорія запису:Новини Коментарі запису:0 Коментарів Учнівським парламентом та педагогом-організатором проведено акцію «Подаруй бібліотеці книгу», дякуємо батькам та учням за поповнення нашої бібліотеки цікавими книгами. Перегляди публікації: 7 Вам також може сподобатись Волейбольні команди нашої школи вибороли 2 місце (юнаки) та 3 місце (дівчата) у шкільній спортивній лізі Галицького району 06/12/2023 Учні 2-А класу спільно з учнівським парламентом вітають з Днем захисника України! 14/10/2022 Міжнародний День рідної мови 21/02/2024 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Волейбольні команди нашої школи вибороли 2 місце (юнаки) та 3 місце (дівчата) у шкільній спортивній лізі Галицького району 06/12/2023