Співпраця з Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:16/02/2022 Категорія запису:Новини Коментарі запису:0 Коментарів Про те, як правильно діяти у надзвичайних ситуаціях сьогодні для учнів 9-11 класів провели навчання студенти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Перегляди публікації: 13 Вам також може сподобатись Новорічні етюди в школі 04/03/2021 День Незалежності України 24/08/2023 Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка «Тарасове слово» 14/03/2023 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.