Тренінг «Що таке успіх?» Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:10/10/2023 Категорія запису:Новини Коментарі запису:0 Коментарів Заступником президента учнівського парламенту Стець Анною проведено тренінг «Що таке успіх?». Участь у тренінгу взяли учні 7-А, 8-Б та 11 кл., члени учнівського парламенту. Перегляди публікації: 11 Вам також може сподобатись 4-й етап гри «Львівські шкільні квізи» 22/03/2023 День української мови 09/11/2022 Назавжди в пам’яті та серцях подвиг Небесної Сотні! 20/02/2023 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.