Тренінг «Шлях до себе» Автор запису:Адміністрація Запис опубліковано:01/12/2023 Категорія запису:Новини Коментарі запису:0 Коментарів Тренінг «Шлях до себе», проведено заступником учнівського парламенту Стець Анною. Перегляди публікації: 12 Вам також може сподобатись Конкурс осінньої композиції «Барви осені» 01/12/2021 З днем вишиванки! 19/05/2022 Свято “Золоте зерно” в поєднанні з “Зустріччю поколінь” 19/04/2024 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.