Міжнародний День рідної мови

Міжнародний День рідної мови в закладі освіти було відзначено проведенням КВІЗ-у для учнів 4 класу.
Провела та організувала КВІЗ педагог – організатор Соханьчак Г.А.

/ Новини

10 років пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні учні 11-А класу разом з педагогом-організатором Соханьчак Г.А. та вчителем української мови та літератури Шкоропаняк М. В. взяли участь в акції «Ангели памʼяті» на Меморіалі Героїв Небесної Сотні.

/ Новини

День Соборності України

22 січня ми святкуємо День Соборності України – день, що символізує нашу єдність. Нехай кожен з нас збереже силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній родині буде мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Віримо в майбутнє рідної країни!

/ Новини

Зимові канікули

В закладі освіти зимові канікули триватимуть з 23 грудня 2023 р. до 14 січня 2024 р.
15 січня розпочинаємо 2 навчальний семестр

/ Новини

Ірина Калинець — Героїня Світу

Спитаймо чи не кожного львів’янина, хто така Ірина Калинець, — і почуємо, що це активний громадський діяч, патріот України, яку не зламали мордовські табори й заслання, борець за легалізацію Української Греко — Католицької Церкви, за незалежну Україну.
Спитаймо літератора, хто така Ірина Калинець, і він додасть, що вона — талановитий поет, прозаїк, літературознавець.
Спитаймо історика, хто така Ірина Калинець, і почуємо, що вона — проникливий дослідник глибинних пластів історії України та сусідніх держав (Микола Ільницький).
6 грудня — День народження цієї Великої людини, непересічної особистості, Героїні світу. Будувати майбутнє можна лише знаючи минуле. Ми присвятили Ірині Калинець тематичний захід «Ірина Калинець — Героїня Світу», віддали частинку своєї душі, поринули у її духовний світ заново.

Бажаною гостею нашого заходу була дочка — гідна наслідниця роду Ірини та Ігоря Калинців, — Дзвінка Калинець — Мамчур, яка щиро та зворушливо поділилася спогадами про свою неповторну маму, передала закладу безцінні книги Ірини та Ігоря Калинців.

/ Новини