День Соборності України

22 січня ми святкуємо День Соборності України – день, що символізує нашу єдність. Нехай кожен з нас збереже силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній родині буде мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Віримо в майбутнє рідної країни!

Зимові канікули

В закладі освіти зимові канікули триватимуть з 23 грудня 2023 р. до 14 січня 2024 р.
15 січня розпочинаємо 2 навчальний семестр

Ірина Калинець — Героїня Світу

Спитаймо чи не кожного львів’янина, хто така Ірина Калинець, — і почуємо, що це активний громадський діяч, патріот України, яку не зламали мордовські табори й заслання, борець за легалізацію Української Греко — Католицької Церкви, за незалежну Україну.
Спитаймо літератора, хто така Ірина Калинець, і він додасть, що вона — талановитий поет, прозаїк, літературознавець.
Спитаймо історика, хто така Ірина Калинець, і почуємо, що вона — проникливий дослідник глибинних пластів історії України та сусідніх держав (Микола Ільницький).
6 грудня — День народження цієї Великої людини, непересічної особистості, Героїні світу. Будувати майбутнє можна лише знаючи минуле. Ми присвятили Ірині Калинець тематичний захід «Ірина Калинець — Героїня Світу», віддали частинку своєї душі, поринули у її духовний світ заново.

Бажаною гостею нашого заходу була дочка — гідна наслідниця роду Ірини та Ігоря Калинців, — Дзвінка Калинець — Мамчур, яка щиро та зворушливо поділилася спогадами про свою неповторну маму, передала закладу безцінні книги Ірини та Ігоря Калинців.

Тренінг «Шлях до себе»

Тренінг «Шлях до себе», проведено заступником учнівського парламенту Стець Анною.

Вибори президента парламенту

У нашому закладі відбулися вибори президента парламенту, новим президентом стала учениця 11- А класу Андрейко Каріна, заступниками учениці 11 класу Стець Анна та Канака Юлія.