Вітаємо!

Вітаємо з перемогою ученицю 1 класу (класний керівник Ковалевська О.О.) Благуту Марію з перемогою в мистецькому конкурсі «Зимова казка»

День Соборності

Пісня «Соборна Україна»
Слова Уляни Кравченко, Дмитра Суботенко
Музика Дмитра Суботенко
Виконують Art Kids, Ніна Грицина, Дмитро Суботенко, учні Гімназії НПУ ім. М. П. Драгоманова
Bria Blessing «Ми-Україна»

Різдвяні свята

Напередодні щедрого вечора ділимося з вами щедрим музичним засівом із пісень, колядок, віншувань наших учнів, з яких розпочинався різдвяний настрій у закладі.
Учні вечірньої форми навчання – Шніцар Данило(11-В), кл.кер.- Петрук Е.В.та Борис Валентин(11-Б), кл.кер. – Петрук Я.В., виконали пісню «Ой хто, хто Миколая любить».

У виконанні колядки «Світить зірка ясна» взяли участь учні вечірньої форми навчання – Тюльпін Юрій (гітара), учень 10-Б класу, (кл.кер. Біян О.Б.) та учениця 11-В класу – Якимів Марія, (кл.кер. Петрук Е.В.) спільно з хором «Дударик».
Виступ у костелі Святого Лазаря, зйомки у музеї Митрополита Андрея Шептицького.

Зимові канікули

Тривалість зимових канікул: з 01 січня 2022 р. по 09 січня 2022 р.

Конкурс “Новорічний настрій”

Конкурс «Новорічний настрій у школі», організовано та проведено педагогом-організатором та учнівським парламентом.

Використана пісня «It’s the most wonderful time”, виконавець Andy Williams
/ Новини

Квест “У пошуках новорічних подарунків”

Квест «У пошуках новорічних подарунків», організовано та проведено педагогом-організатором та учнівським парламентом.

У відео використана пісня Let it snow, виконавець Dean Martin.